Bolí? Nemusí.

Otvárame špecializovaný kurz, ktorý rieši problémy Vašej chrbtice komplexne. Srdečne Vás pozývame, ak máte odvahu myslieť, meniť, poznať a pochopiť. Nový kurz otvárame 23. OKTÓBRA. Viac info tu.

Maderoterapia

známa tiež ako Wood Therapy je 100% prírodná a neinvazívna metóda zameraná na tvarovanie tela, odbúranie podkožného tuku a celulitídy. Ako funguje a pre koho je vhodná? Viac info tu.

Denný letný FYZIO tábor

Už teraz sa tešíme na piaty ročník denných letných táborov. Prihlasovanie bude spustené v apríli. Pre detičky chystáme 6 turnusov DETI V POHYBE a už tradične 1 turnus IN-LINE. Viac info tu.

PILATES od základov

Srdečne Vás pozývame ak ste Pilates nikdy necvičili a chcete začať cvičiť správne alebo ak si chcete zopakovať základy. Viac info tu.

SM systém / SPS

Komplexný liečebný telocvik, ktorý odstraňuje príčinu poškodenia platničiek.  Navracia človeku schopnosť špirálovej stabilizácie tela, svalovú rovnováhu a správne držanie tela. Pod odborným vedením a individuálnym prístupom,  pretože iba presné cvičenia majú žiadaný účinok. Viac info tu.

Zdravý chrbátik
deti 5-15 r.

Ak Vaše dieťa sedí s guľatým chrbtom, má chybné držanie tela (vypučený zadok alebo brucho, začínajúcu skoliózu, predsun hlavy a pliec …) alebo skrátené svaly jednostranným športom, neváhajte a prihláste ho na kurz. Viac info tu.

English Baby Gym
deti 1,5-3 r.

Veselé anglické pesničky a riekanky v kombináciií s hravým zábavným pohybom zameraným na správny vývoj detskej nôžky.
Viac info tu.

Rezervačný systém

Rezervačný system nám zabezpečuje calendiari.com

Sledujte nás

© 2023 by ParkPilates. All Rights Reserved.

GDPR