Denný letný tábor

Štvrtý ročník denných letných táborov je tu! Prihlasovanie je spustené. Pre detičky sme pripravili 6 turnusov DETI V POHYBE a už tradične 1 turnus IN LINE. Viac info tu.

Workshop: Diastáza    brušných svalov u detí 0+ 

Piatok 31.3.2023 o 16:15 hod.
Srdečne Vás pozývame, ak Vás táto téma zaujíma a chcete vedie  ť viac alebo sa chcete uistiť či správnym spôsobom podporujete vývoj svojho dieťatka. Viac info tu.

Boli? Nemusí.

Otvárame špecializovaný kurz, ktorý rieši problémy Vašej chrbtice komplexne. Srdečne Vás pozývame, ak máte odvahu myslieť, meniť, poznať a pochopiť. Viac info tu.

PILATES od základov

Srdečne Vás pozývame ak ste Pilates nikdy necvičili a chcete začať cvičiť správne alebo ak si chcete zopakovať základy. Viac info tu.

SM systém / SPS

Komplexný liečebný telocvik, ktorý odstraňuje príčinu poškodenia platničiek.  Navracia človeku schopnosť špirálovej stabilizácie tela, svalovú rovnováhu a správne držanie tela. Pod odborným vedením a individuálnym prístupom,  pretože iba presné cvičenia majú žiadaný účinok. Viac info tu.

Zdravý chrbátik
deti 5-15 r.

Ak Vaše dieťa sedí s guľatým chrbtom, má chybné držanie tela (vypučený zadok alebo brucho, začínajúcu skoliózu, predsun hlavy a pliec …) alebo skrátené svaly jednostranným športom, neváhajte a prihláste ho na kurz. Viac info tu.

English Baby Gym
deti 1,5-3 r.

Veselé anglické pesničky a riekanky v kombináciií s hravým zábavným pohybom zameraným na správny vývoj detskej nôžky.
Viac info tu.

Rezervačný systém

Odteraz sa môžete na vaše obľúbené hodiny prihlásiť cez rezervačný systém. Prihlásenie je rýchle a jednoduché. Tešíme sa na vás.
Rezervačný system nám zabezpečuje calendiari.com

Sledujte nás

© 2023 by ParkPilates. All Rights Reserved.

GDPR