english baby gym

English Baby Gym

(deti 1,5 – 3 r.)

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na správny vývoj detskej nôžky.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Lekciu charakterizuje dynamické striedanie cvičení, hier a činností , ktoré vyhovujú charakteru detičiek v tomto  období. Skúmať a objavovať na vlastných nožičkách celý svet. Cieľom je podporiť  všestranný pohybový rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov (pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu).

Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené členky, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Kurz trvá 10 lekcií / 80 Eur.
Cvičiť budeme UTORKY o 10 hod.
Jedna lekcia trvá 50 min..

Na detičky sa teší inštruktorka Evka.

Miesto si prosím rezervujte vopred cez kontaktný formulár.

Ak potrebujete viac informácií,  neváhajte a napíšte nám cez kontaktný formulár. Radi Vám odpovieme.

Kontaktný formulár

Sledujte nás

© 2023 by ParkPilates. All Rights Reserved.

GDPR