Park Pilates štúdio Žilina

Sme moderné špecializované štúdio funkčného pohybu. Prepájame tradičnú metódu Pilates a fyzioterapiu s najmodernejšími cvičebnými konceptami za účelom zlepšenia zdravotného stavu klienta. Našou snahou je, aby telo nielen dobre vyzeralo, ale aby mu pohyb pomáhal a liečil.

Radi vám predstavíme koncept cvičenia, zameraný na nápravu a budovanie svalov v súlade s fungovaním nášho tela a správnym pohybom. Naučíme vás správnu techniku cvikov pre správne držanie tela, pre stabilitu trupu, pre skvelý pocit z pohybu v bežnom živote aj v športe. Zlepšíte si kondíciu, spevníte CORE a vybudujete nové pevné a zdravé telo. Prvoradý je pre nás kvalitný individuálny prístup.

V štúdiu máte k dispozícii štyri samostatné miestnosti. Tri sú vybavené originálnymi Pilates pomôckami a Pilates strojmi od popredného svetového výrobcu Pilates zariadení Balanced Body a štvrtá je fyzioterapeutická miestnosť. Kombináciou pôvodnej metódy Pilates s cvičením na balančnej plošine BOSU®, konceptom fitnes cvičenia Flowin®, cvičením pre zdravý chrbát SM systém a unikátnym závesným systémom TRX® Suspension Training® môžete svojmu telu dopriať jedinečný komplexný tréning.

Našou snahou je viesť lekcie podľa vašich špecifických potrieb a osobných cieľov, preto máte možnosť vybrať si z rôznych typov lekcií. V našej ponuke nájdete lekcie individuálne, vo dvojici, lekcie pre 3 – 5 osôb a skupinové lekcie pre max. 8 osôb. 

Ponúkame možnosť spolupráce so športovými klubmi, firmami ako aj strednými, základnými či materskými školami. 

Všetci naši inštruktori sú certifikovaní s dlhoročnou praxou. V prípade akýchkoľvek otázok o vhodnosti výberu jednotlivých cvičení sa môžete na nich obrátiť priamo v štúdiu alebo prostredníctvom našich kontaktov.

Tešíme sa na stretnutie s vami!
tím park pilates

Inštruktori

Katarína Sjekelová

Certifikovaný inštruktor Pilates
Certifikovaný inštruktor aerobiku a fitness
Zakladateľka štúdia 

Martina Brodňanová

Certifikovaný inštruktor Pilates
Fyzioterapeut
Masér

Barbora Hajdučíková

Certifikovaný inštruktor Pilates
Fyzioterapeut
Terapeut Bwell Femina

Petra Bzdilíková

Fyzioterapeut

Peter Sučanský

Masér 
SM systém
Kraniosakrálna terapia

Michaela Výbochová

Certifikovaný kondičný tréner 
Inštruktor Jumping

Veronika Fuchsbergerová

Certifikovaný inštruktor Ashtanga yogy – RYT 200

Jarka Bačinská

Fyzio tréner zdravotného cvičenia
Inštruktor Power Jógy

Júlia Martáková

Kondičný tréner TRX, BOSU, FLOWIN
Pilates v tehotenstve

Partneri

Sledujte nás

© 2024 by ParkPilates. All Rights Reserved.

GDPR