deti v pohybe tabor

Denný harmonogram

7.30 – 8.30 príchod detí, uvítacie hry – spoznávanie sa, oboznámenie sa s pravidlami a témou dňa

8.30 – 9.00 ranná rozcvička

9.00 – 9.15 desiata

9.15 – 11.30 športové aktivity, pobyt vonku

11.30 – 12.30 obed

12.30 – 14.00 aktívny relax, kreatívne výtvarné hry v angličtine

14.00 -14.15 olovrant

14.15 – 15.30 zábavné pohybové hry v angličtine, pobyt vonku

15.30 – 16.00 odchod detí domov


Pripravujeme V. ročník denných letných táborov DETI V POHYBE

Aj tento rok zostávame verní konceptu a zároveň posúvame vekovú hranicu detí na 13 rokov. Na svoje si prídu aj tí najmladší „maznáci“, ktorí ešte potrebujú viac pozornosti a trpezlivosti, aj tí, ktorí už trochu vyrástli ale stále sa k nám radi vracajú. Konkrétne pre vekovú kategóriu 5-13 rokov (mladšie, prípadne staršie deti po dohode) sme dali dokopy skvelý tím profi – lektorov, športových a tanečných trénerov, fyzioterapeutov, výtvarných pedagógov a súčasne výnimočných animátorov. Zoznámiť sa s nimi môžete prostredníctvom nášho fb profilu, kde Vám ich s radosťou predstavíme.

Hlavnou náplňou našich celodenných aktivít bude ako ináč POHYB. Budeme sa hýbať premyslene aj bláznivo, pomaly aj rýchlo, budeme sa hýbať spolu a každý zvlášť; a tiež ako mačka v práčke či uvarená špageta ale hlavne, BUDEME SA HÝBAŤ VEĽA a  ZDRAVO. Naše pohybové aktivity sme rozšírili o tanečno-hudobné radovánky, jumping ale aj hravú detskú FYZIOTERAPIU a fyzioscreening. K zábavným športovým činnostiam nenápadne prepašujeme edukačnú činnosť a pri situačných hrách a pesničkách si obohatíme slovnú zásobu z angličtiny. A tiež necháme deti naplno rozvinúť svoj talent pri tvorivých výtvarných aktivitách či Foot Art.

Aj tento rok môžete deti prihlásiť do obľúbeného IN-LINE turnusu, kde začiatočníkov naučíme korčuľovať a pokročilých freestyle.

Čaká nás leto plné fantastických zážitkov, športových a tvorivých hier, nových kamarátstiev i prekvapení. To všetko v príjemnej rodinnej atmosfére.

Hýbať sa budeme v priestoroch štúdia a blízkom okolí, a tiež v Parku Ľudovíta Štúra.

Na obed sa presunieme o poschodie nižšie do reštaurácie Nimbu, kde si pochutíme na výbornej domácej kuchyni. Táborové menu je dohodnuté zvlášť s rešpektom na potravinovú intoleranciu. Menu je vyskladané deťmi, takže obsahuje tie najobľúbenejšie detské polievky a hlavné jedlá. 

Na DETI sa budeme tešiť každý deň od 7.30 hod. (po dohode nám ich môžete odovzdať aj o niečo skôr) a my Vám ich vrátime najneskôr o 16 hod.

Cena DETI V POHYBE: pripravujeme / denný / poldenný
Cena IN-LINE:  pripravujeme / denný /poldenný  

V cene je 8.5 hodinový lektorský dozor (certifikovaný športový tréner, fyzioterapeut, in-line tréner, anglický lektor, výtvarný pedagóg) počas 5 dní, materiálno-technické a športové zabezpečenie, táborové tričko, organizovaný obed, celodenný pitný režim, občerstvenie v podobe ovocia a zeleniny, zmrzlina, drobné odmeny, dezinfekcia.

Prihlasovať sa môžete na termíny:

8.-12.7.2024  / DETI V POHYBE  

15.-.19.7.2024  / DETI V POHYBE 

22.-26.7.2024  /  DETI V POHYBE  

29.7.-2.8.2024  /  DETI V POHYBE 

5.-9.8.2024  /  DETI V POHYBE  

12.-16.8.2023  /  DETI V POHYBE 

19.-23.8.2024 / IN-LINE 

V prípade ak zostane v turnuse voľné miesto, môžete zapísať Vaše deti len na určitý deň/dni, prípadne poldeň. Všetko je na dohode,  neváhajte nás  včas kontaktovať. Tiež je možnosť denných/poldenných táborov alebo tréningov (kondičné, fyzio, pilates) pre uzavreté skupiny detí.

ÚDAJE K PLATBE Vám zašleme do 48 hod. po úspešnom odoslaní online prihlášky na Vami uvedený mail. 

Sledujte nás

© 2024 by ParkPilates. All Rights Reserved.

GDPR