Park Pilates štúdio Žilina

je moderné špecializované štúdio funkčného pohybu situované v príjemnom prostredí na okraji mestského parku a svojou polohou je ideálnym miestom na dokonalý relax. Naším cieľom je vytvoriť pre vás príjemné prostredie, kde sa dá dopracovať nielen k zdravšiemu a štíhlejšiemu telu, ale môžete získať aj pohodu, energiu a rovnováhu.

V štúdiu máte k dispozícii tri samostatné miestnosti vybavené originálnymi Pilates pomôckami a Pilates strojmi od popredného svetového výrobcu Pilates zariadení Balanced Body. Kombináciou pôvodnej metódy Pilates s cvičením na balančnej plošine BOSU®, konceptom fitnescvičenia Flowin®, cvičením pre zdravý chrbát SM systém a unikátnym závesným systémom TRX® Suspension Training® môžete svojmu telu dopriať jedinečný komplexný tréning.

Našou snahou je viesť lekcie podľa vašich špecifických potrieb a osobných cieľov, preto máte možnosť vybrať si z rôznych typov lekcií. V našej ponuke nájdete lekcie individuálne, vo dvojici, lekcie pre 3 – 5 záujemcov a skupinové lekcie pre max. 10 cvičencov. 

Ponúkame možnosť spolupráce so športovými klubmi, firmami ako aj strednými, základnými či materskými školami. 

Všetci naši inštruktori sú certifikovaní s dlhoročnou praxou. V prípade akýchkoľvek otázok o vhodnosti výberu jednotlivých cvičení sa môžete na nich obrátiť priamo v štúdiu alebo prostredníctvom našich kontaktov.

Tešíme sa na stretnutie s vami
Katka, Evka a Maťka

Inštruktori

Katarína Sjekelová

Eva Ďurišová

Martina Suránová

Kontaktný formulár

Sledujte nás

© 2020 by ParkPilates. All Rights Reserved.
GDPR