English Baby Gym (2.5-3.5 r.)

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na správny vývoj detskej nôžky.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský. Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené chodidlá, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Aj vážne cvičenie podporujúce správny vývoj chodidla môže byť zábava. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie. Špeciálne vyvinutá metodika pre malé deti obsahuje pohybové hry, samotné cvičenie – kde sa pomaly učíme ovládať nôžku, cvičenie s rôznymi balančnými pomôckami (BOSU, fitlopty, valce …), tanec s hudbou, rôznorodé dráhy i kreatívne hry s nôžkami.

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

Date

Sep 16 2019

Time

10:30 - 11:20

Cost

6,5
Category
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *