English Baby Gym 1.5-3.5 r.

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na všestranný zdravý rozvoj dieťatka.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Lekciu charakterizuje dynamické striedanie cvičení, hier a činností, ktoré vyhovujú charakteru detičiek v tomto období skúmať a objavovať na vlastných nožičkách celý svet.
Cieľom je podporiť všestranný zdravý rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov ( pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu ….). Po absolvovaní cvičení deti nemajú problém s prácou v skupine, s lektorom, s ukončením a striedaním činností. Reagujú na výzvy a užívajú si živú atmosféru skupiny. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, tanec s hudbou, rôznorodé dráhy, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie.

Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené chodidlá, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Aj vážne cvičenie podporujúce správny vývoj chodidla môže byť zábava. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie. Špeciálne vyvinutá metodika pre malé deti obsahuje pohybové hry, samotné cvičenie – kde sa pomaly učíme ovládať nôžku, cvičenie s rôznymi balančnými pomôckami (BOSU, fitlopty, valce …), tanec s hudbou, rôznorodé dráhy i kreatívne hry s nôžkami.

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

Date

Sep 13 2019

Time

16:00 - 16:50

Cost

6,5
Category
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *