English Baby Gym

piatok 13. sept. o 9.30 a 16.00 hod. otvorená hodina

(deti 1.5 – 3.5 r.)

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na správny vývoj detskej nôžky.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Špeciálne vyvinutá metodika pre malé deti obsahuje pohybové hry, samotné cvičenie – kde sa pomaly učíme ovládať nôžku, cvičenie s rôznymi balančnými pomôckami (BOSU, fitlopty, valce …), tanec s hudbou, rôznorodé dráhy i kreatívne hry.

Cieľom je podporiť všestranný zdravý rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov ( pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu ….).

Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené členky, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Kurz trvá 10 lekcií. Cena kurzuje 65 Eur.
Cvičiť budeme jeden krát do týždňa, jedna lekcia trvá 45 min..
Deti budú do skupín rozdelené podľa veku:
Bunnies 1.5-2.5 r. – pondelky alebo piatky o 9.30 hod.
Monkies 2.5-3.5 r. – pondelky alebo piatky o 10.30 hod..
Všetci (1.5-3.5 r) – piatky o 16 hod.

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka  Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

Rezervácia miest a viac info cez kontaktný formulár alebo na tel.    +421907811334

Kontaktný formulár

Sledujte nás

​© 2019 by ParkPilates. All Rights Reserved.