English Baby Gym

(deti 1.5 – 4 r.)

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na správny vývoj detskej nôžky.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Špeciálne vyvinutá metodika pre malé deti obsahuje pohybové hry, samotné cvičenie – kde sa pomaly učíme ovládať nôžku, cvičenie s rôznymi balančnými pomôckami (BOSU, fitlopty, valce …), tanec s hudbou, rôznorodé dráhy i kreatívne hry.

Cieľom je podporiť všestranný zdravý rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov ( pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu ….).

Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené členky, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Kurz trvá 10 lekcií / 65 Eur.
Cvičiť budeme jeden krát do týždňa, jedna lekcia trvá 45 min..
Môžete si prísť zacvičiť aj jednorazovo.
Deti budú do skupín rozdelené podľa veku:
Bunnies 1.5-2.5 r. – stredy o 10.00 hod.  
Monkies 2.5-4 r. – pondelky o 10.00 hod. alebo utorky o 16.00 hod.(po dohode bez rodičov)

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

REZERVUJTE SI PROSÍM MESTO VOPRED PROSTREDNÍCTVOM NÁŠHO KONTAKTNÉHO FORMULÁRA.

Kontaktný formulár

Sledujte nás

​© 2019 by ParkPilates. All Rights Reserved.