Cvičenie pre tehuľky

Tehotenské cvičenie pre budúce mamičky. Využíva jemné a šetrné pohyby, dýchacie techniky a aromaterapiu, ktoré pomáhajú udržať energiu ženy v rovnováhe, pretože práve tá je kľúčom k zdravému telu a vyrovnanej mysli. Cvičenie prehlbuje vnútornú komunikáciu medzi mamičkou a dieťatkom a vedie ženu k intenzívnejšiemu prežívaniu tohoto jedinečného spojenia.

Tehotenské cvičenie zároveň pomáha budúcej mamičke vyrovnať sa s rôznymi (častokrát aj nečakanými) zmenami, ktoré ju v tomto období čakajú. Má blahodárny účinok na chrbticu, podporuje prácu s panvovým dnom a jeho prekrvenie, posilňuje telo, pomáha vyrovnať sa s rôznymi ťažkosťami (kŕčové žily, ischias, bolesti chrbta, nahromadenie vody v nohách…), navodzuje vnútornú harmóniu. Priaznivo ovplyvňuje nielen obdobie tehotenstva ale aj priebeh samotného pôrodu a šestonedelia.

Neodlúčiteľnou súčasťou cvičenia je správne dýchanie (spoznanie svojho dychu, jeho vnímanie a správne využitie). To má totiž obrovský význam nielen v tehotenstve, ale aj pri samotnom pôrode. Správna práca s dychom značne uľahčuje pôrod a pomáha lepšie zvládať pôrodné bolesti.

Prvoradý je pre nás kvalitný a individuálny prístup aj v rámci skupiny a preto je počet cvičiacich obmedzený na 8 osôb. Miesto v skupine je potrebné rezervovať vopred.

Ak máte miesto rezervované ale cvičenia sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžete zúčastniť, dajte nám o tom vedieť najneskôr tri hodiny pred danou lekciou. V prípade že svoju rezerváciu včas nezrušíte a na rezervovanú lekciu sa nedostavíte, bude vám účtovaná sankcia v cene skupinového cvičenia.

Všetci ste srdečne vítaní! Tešia sa na Vás inštruktorky Maťka a Evka.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

Apr 10 2020

Time

18:00 - 18:55

Cost

6.00€
Category
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *