English Baby Gym (1.5 – 2.5 r.)

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na všestranný zdravý rozvoj dieťatka.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Lekciu charakterizuje dynamické striedanie cvičení, hier a činností, ktoré vyhovujú charakteru detičiek v tomto období skúmať a objavovať na vlastných nožičkách celý svet.
Cieľom je podporiť všestranný zdravý rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov ( pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu ….). Po absolvovaní cvičení deti nemajú problém s prácou v skupine, s lektorom, s ukončením a striedaním činností. Reagujú na výzvy a užívajú si živú atmosféru skupiny. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, tanec s hudbou, rôznorodé dráhy, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie.

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

 

Date

Sep 16 2019

Time

9:30 - 9:20

Cost

6,5
Category
QR Code

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *